ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | REFERANSLAR | İLETİŞİM | ŞARTNAMELER | SİTE HARİTASI

 

 

ARŞİMED MEDİKAL 2004 yılında ulusal ve uluslararası  pazarda hizmet vermek amacıyla İstanbul’ da  kurulmuş olup medikal sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Türkiye genelinde hastane ekipmanları ve tıbbi cihazları satışı ve bunların teknik servisini sağlamaktadır. DEKORA MEDİKAL MOBİLYA SAN TİC LTD ŞTİ ‘ nin üretmiş olduğu FINEX MEDICAL markasının tüm Türkiye genelinde distribitörlüğünü almıştır. Uzman satış kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ARCHI – MED her geçen gün müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek hizmet vermektedir.

 

Değişimi ve gelişimi yakından takip eden ARCHI - MED sektörde tercih edilen  markalarla hizmet etmeyi hedeflemiştir. Amacı ; ARCHI - MED bünyesinde bulunan ürünlerini dünya normlarında bir kalite ile medikal sektörünün kullanımına sunmaktır.

Hastane projelerinin bir çoğunu kendi bünyesinde projelendirilerek mininum maliyet ve maksimum kalite ile vermektedir. Proje hazırlama konusundaki uzman kadro yardımı ile yatırım ve işletme imkanlarıyla müşterilerinin farklı gereksinimlerine alternatif  çözümler sunmaktayız.

 

ARŞİMED MEDİKAL  ürün portföyünde Diyaliz koltukları, Jinekolojik müdahale masası, K.B.B. koltukları, Dermomedical malzeme ve ekipmanlar, Pediatrik masalar, muayene masaları, hastane demirbaş ve ekipmanları yer almaktadır.

         
ETİKET BULUTU   BİZE ULAŞIN    
Kan Alma Koltuğu  Cilt Bakım Koltuğu  Aferez Koltuğu  Çocuk Karyolası  Cerrahi Koltuk  Doğum Yatağı  Doğum Masası  Diyaliz Karyolası  Jinekolojik Muayene Masası  Hidrolik Muayene Masası  Hemodiyaliz Koltuğu  Kbb Koltuğu  Muayene Masası  Medikal Koltuk  Pediatrik Masa  Pansuman Arabası  Saç Ekimi Koltuğu  Onkoloji Koltuğu  Cerrahi Masa  Diyaliz Koltuğu  Donor Koltuğu  Jinekolojik Masa  Lazer Koltuğu  Kozmetik Koltuk  Podoloji Koltuğu  Proktoloji Masası  Endoskopi Masası  Ozon Koltuğu   Adres : Mimar Sinan Mh. Bosna Cd. No:5 D:3
Tel : +90 216 567 8 567
Fax : +90 216 567 8 367
E-Posta : info@arsimed.com.tr
   Copyright © 2018 www.arsimed.com.tr Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.
         
    Powered By Kent Media    
         
Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.